Hráči: 1. Barcík Jakub

           2. Barniak Martin

           3. Caban Lukas Alexander

  4. Herich Adam

  5. Horváth Filip

  6. Juhász Bruno

  7. Kartík Marian

  8. Kaša Alex

  9. Kňažko Marek

10. Kondra Alexander

11. Kováč Ján

12. Kret Matej

13. Laho Marian

14. Matejka Lukáš

15. Melaga Matúš

16. Ondrík Oliver

17. Truben David

18. Valent Matej

Tréner: Horváth Juraj 

Asistent: Fábry Tomáš, Marek Novák

BKM Iskra Svit – MŠK BK Žiar nad Hronom 39:71 (23:31)
Body: Novák Marek 25 (9 doskokov), Kret Juraj 15 (10 doskokov), Greguš Juraj 13, Golebiowski Matej 8, Babiak Jakub 4, Holic Martin 2, Balogh Boris 2, Király Pavel 2.
Hrali: Lehotský Adam, Švec Jakub, Dekýš Adam.

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – MŠK BK Žiar nad Hronom 58:57 (35:25)
Body: Novák Marek 20 (8 doskokov), Kret Juraj 12 (11 doskokov), Greguš Juraj 9 (15 doskokov), Babiak Jakub 6 (8 doskokov), Golebiowski Matej 5, Balogh Boris 3, Holic Martin 2.
Hrali: Švec Jakub, Király Pavel.

Žiaci MŠK BK vycestovali cez víkend za svojim súperom na východ. V sobotu odohrali zápas proti húževnatému a stále sa zlepšujúcemu družstvu zo Svitu. Kvalita a zohratosť nášho družstva sa prejavila v plnej sile až v druhom polčase. Súper nedokázal eliminovať hlavne našich vyšších hráčov, ktorí sa dokázali presadzovať z pod koša, ako aj zo strednej vzdialenosti. Družstvo sa od začiatku opieralo o dobrú obranu a kolektívny útok.
V nedeľnom zápase proti Spišskej Novej Vsi sme od začiatku zápasu ťahali za kratší koniec. Nekoncentrovanosť stálych opôr nášho tímu, ako aj sporné výroky mužov v šedom, nedovolili Žiarčanom hrať ich hru. Rýchlo nazbierané fauly brzdili chlapcov v agresívnej obrane na akú sú zvyknutí. Súper využil každú jednu šancu na rýchly a jednoduchý kôš. Postupom času sa naša hra zlepšovala a výhru sme mali v našich rukách. 10 sekúnd pred koncom zápasu sme získali loptu a po dobre zahratom signáli náš hráč ohrozil kôš súpera strelou z blízkej vzdialenosti. Strela bola neúspešná a súper vyhral o 1 bod. Určite sa z tohto zápasu musíme poučiť, hlavne je dôležité aby sa hráči od začiatku koncentrovali na svoj výkon, nekomentovali výroky rozhodcov a vedeli sa im prispôsobiť.

Tréner: Juraj Horváth
Asistent: Tomáš Fábry

Invalid Displayed Gallery

Pridaj komentár